keyboard_arrow_up

Musisz być zalogowany, aby kupić przedmiot

 
poland flag us flag
exit
person green

Logowanie

line

Rejestracjalub dowiedz się więcej


DLACZEGO WARTO BYĆ NASZYM PARTNEREM
Ceny hurtowe

Załóż bezpłatne konto

Otrzymasz m.in.
attach_money
Dostęp do cen hurtowych
desktop_mac
Wygodny panel klienta
send
Szybka realizacja zamówień
Zmień widok
Rozwiń wszystkie
Zwiń wszystkie
PLN 69,00
PLN 56,10
-
+
Janod - Drewniany Samochód Marchewka z Królikiem
SRP brutto

PLN 69,00
SRP netto

PLN 56,10
-
+
Drewniany samochód w kształcie marchewki francuskiej marki JANOD to idealna zabawka dla każdego małego fana motoryzacji. Pojazd ma intensywny pomarańczowy kolor, filcową zieloną natkę z tyłu i kierowcę – głowa sympatycznego króliczka Janod z długimi filcowymi uszkami umieszczona jest bolidzie na szyi-sprężynce, dzięki której porusza się podczas jazdy. Szeroko rozstawione koła sprawiają, że autko łatwo się prowadzi, a gumowe wykończenie – że nie rysują one podłogi w domu. Zabawka zaprojektowana we Francji. Zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko. Idealna na prezent. Zabawki edukacyjne marki Janod wyróżniają niebanalne rozwiązania, wysoka jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Podczas beztroskiej zabawy rozwijają zmysły dziecka, wspomagają rozwój dzięki mnogości funkcji, zapewniają mu kontakt z estetycznymi materiałami i designem. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni, kojarzenie kształtów i kolorów czy nauka chodzenia. Zabawka rozwija: · wyobraźnię i kreatywność · sprawność ruchową kategoria: · zabawki edukacyjne seria: · Królik Janod indeks: J08247 producent: Janod · wiek: 12-36 miesięcy · liczba elementów: 1 materiał: drewno, metal, filc design: Francja · wymiary produktu: 20,5 x 10 x 13 cm · waga produktu: 0,36 kg · wymiary opakowania: 24 x 11 x 14 cm · bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH
PLN 69,00
PLN 56,10
-
+
Janod - Klocki drewniane 6 elementów
SRP brutto

PLN 69,00
SRP netto

PLN 56,10
-
+
Zestaw drewnianych klocków-puzzli francuskiej marki JANOD. Składa się z 6 drewnianych klocków i pudełka-podstawki, na którym się je układa. Komplet umożliwia ułożenie 6 różnych obrazków z postaciami zwierząt: niedźwiedzia, sowy, lisa, królika, szopa i łosia. To doskonała układanka dla małych dzieci na rozpoczęcie przygody z puzzlami. Klocki zaprojektowano we Francji. Zapakowane są w estetyczne, kartonowe pudełko. Idealnie nadają się na prezent.Układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni i cierpliwość.
PLN 65,00
PLN 52,85
-
+
Janod - Klocki drewniane 6 elementów
SRP brutto

PLN 65,00
SRP netto

PLN 52,85
-
+
Zestaw dużych kolorowych klocków z solidnego wytrzymałego kartonu francuskiej marki JANOD składa się z 6 ilustrowanych na każdym boku brył, z których można ułożyć w sumie 6 scenek ze zwierzątkami, podróżującymi różnymi środkami transportu (np. pociągiem, samolotem czy łodzią podwodną). Klocki łączy się ze sobą w różnych konfiguracjach, dzięki czemu utworzone z nich obrazki różnią się wielkością i kształtem. Klocki - prostopadłościany są spore, ale lekkie i poręczne, a ich układanie nie tylko rozbudza wyobraźnię przestrzenną, ale też przy okazji zapoznaje dziecko z podstawami geometrii i wspiera naukę precyzji. Klocki zaprojektowano we Francji. Zapakowane są w stylowe kartonowe pudełko. Idealnie nadają się na prezent. Klocki z serii Kubkid Janod to połączenie zabawy ze stymulacją rozwoju dziecka. Układanie brył sprawia, że dziecko w przyjemny sposób rozwija swoją wyobraźnię, kreatywność, rozumienie przestrzeni, zależności i logiczne myślenie. To także doskonały trening dla motoryki małej dłoni, koncentracji i cierpliwości.
PLN 49,00
PLN 39,84
-
+
Janod - Klocki drewniane Puzzle 6w1 (Las)
SRP brutto

PLN 49,00
SRP netto

PLN 39,84
-
+
Zestaw składa się z 4 drewnianych klocków. Komplet umożliwia ułożenie 6 różnych obrazków z postaciami zwierząt, mieszkających w lesie i nie tylko: psa, kota, lisa, misia, zająca i jelonka. To doskonała układanka dla małych dzieci na rozpoczęcie przygody z puzzlami. Klocki zaprojektowano we Francji. Układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni i cierpliwość.Magnesy zapakowane są w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent.
PLN 49,00
PLN 39,84
-
+
Janod - Klocki drewniane Puzzle 6w1 (Zwierzątka)
SRP brutto

PLN 49,00
SRP netto

PLN 39,84
-
+
Zestaw składa się z 4 drewnianych klocków. Komplet umożliwia ułożenie 6 różnych obrazków z postaciami zwierząt: jeża, pingwina, wieloryba, sowy, ptaka i ważki. To doskonała układanka dla małych dzieci na rozpoczęcie przygody z puzzlami. Klocki zaprojektowano we Francji. Układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni i cierpliwość.Magnesy zapakowane są w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent.
PLN 65,00
PLN 52,85
-
+
Janod - Klocki drewniane Puzzle 6w1 (Żyrafka)
SRP brutto

PLN 65,00
SRP netto

PLN 52,85
-
+
Zestaw 4 drewnianych klocków Żyrafka Sophie francuskiej marki JANOD umożliwia ułożenie 6 różnych obrazków z postaciami sympatycznych małych zwierzątek: żółwika, kurki, myszki, kotka, niedźwiadka oraz kultowej żyrafki – Sophie. W komplecie znajduje się też pudełko-podstawka, na którym układa się obrazki. To doskonała, poręczna układanka dla małych dzieci, świetna na rozpoczęcie przygody z puzzlami. Klocki zaprojektowano we Francji. Zapakowane są w estetyczne, kartonowe pudełko. Idealnie nadają się na prezent. Kolekcja Żyrafka Sophie to seria pięknych rozwojowych drewnianych zabawek dla maluszków po 1. roku życia. Zachwyca stylowym designem, klasycznymi kolorami i postacią kultowej, znanej na całym świecie żyrafki. Każda zabawka wspiera potrzeby poznawcze i małą motorykę dziecka.Układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni i cierpliwość.
PLN 53,00
PLN 43,09
-
+
Janod - Magnesy drewniane 24 szt.
SRP brutto

PLN 53,00
SRP netto

PLN 43,09
-
+
Zestaw drewnianych magnesów Farma francuskiej marki Janod to wspaniały prezent dla kilkulatka. Zestaw zawiera 24 magnesy o wielkości około 5 cm nawiązujące do tematyki farmy: zwierzęta, snopki siana i pojazdy. Magnesy ze względu na jakość wykonania będą służyły przez długie lata. Zabawa magnesami rozwija wyobraźnię i zdolności manualne oraz pomaga w nauce otaczającego nas świata. Zestaw JANOD nadaje się do zabawy z każdą tablicą magnetyczną.Magnesy zapakowane są w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent.
PLN 53,00
PLN 43,09
-
+
Janod - Magnesy drewniane 24 szt.
SRP brutto

PLN 53,00
SRP netto

PLN 43,09
-
+
Zestaw drewnianych magnesów Ogród francuskiej marki Janod to wspaniały prezent dla kilkulatka. Zestaw zawiera 24 magnesy o wielkości około 5 cm w kształcie roślin i zwierząt ogrodowych takich jak: owoce, warzywa, króliki i ptaszki. Magnesy ze względu na jakość wykonania będą służyły przez długie lata. Zabawa magnesami rozwija wyobraźnię i zdolności manualne oraz pomaga w nauce otaczającego nas świata. Zestaw JANOD nadaje się do zabawy z każdą tablicą magnetyczną.Magnesy zapakowane są w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent.
PLN 65,00
PLN 52,85
-
+
Janod - Ozdoby Świąteczne 8 Szt
SRP brutto

PLN 65,00
SRP netto

PLN 52,85
-
+
Drewniane ozdoby świąteczne na choinkę. Pakowane w pudełko z okienkiem. Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY
PLN 49,00
PLN 39,84
-
+
Janod - Pętla edukacyjna Lisek
SRP brutto

PLN 49,00
SRP netto

PLN 39,84
-
+
Pętla edukacyjna Lisek francuskiej marki JANOD to idealna zabawka dla dzieci od 1. roku życia. Składa się z pętli z 6 elementami i dwuczęściowej mini-piramidy – liska. Przesuwając klocki po pętli i układając piramidkę, maluch rozwija koordynację ruchową i motorykę, trenuje pamięć, poznaje kształty i kolory, a także uczy się logicznego myślenia. Piękne pastelowe kolory są miłe dla oka i zachęcają dziecko do zabawy. Wszystkie elementy są wygodne do trzymania w małych rączkach. Zabawka umieszczona jest na okrągłej podstawce. Jest w pełni bezpieczna dla dziecka. Zabawka została zaprojektowana we Francji. Zapakowana jest w estetyczne kartonowe pudełko w pastelowych kolorach. Idealnie nadaje się na prezent.Kolekcja Pure to seria rozwojowych drewnianych zabawek dla maluszków po 1. roku życia, utrzymana w pięknej, pastelowej kolorystyce. Jej bohaterami są przyjazne leśne zwierzątka – m.in. lisek, miś, czy zajączek. Każda zabawka wspiera potrzeby poznawcze i małą motorykę dziecka.
PLN 45,00
PLN 36,59
-
+
Janod - Puzzle Drewniane Wesoła Farma
SRP brutto

PLN 45,00
SRP netto

PLN 36,59
-
+
Drewniane puzzle Wesoła Farma francuskiej marki JANOD to wspaniała pierwsza układanka dla malucha. Zestaw składa się z 7 elementów: 6 drewnianych zwierzątek – osiołka, owieczki, kaczki, koguta, królika i świnki – oraz 1 drewnianej planszy w kształcie łąki z budynkami farmy w tle i z wgłębieniami o kształtach wymienionych zwierząt. Zadaniem dziecka jest dopasowanie stworzeń do odpowiednich miejsc na planszy. Specjalne uchwyty przy każdym z elementów ułatwiają małym rączkom zabawę. Taka układanka to idealny wstęp do prawdziwych puzzli. Zabawka została zaprojektowana we Francji. Idealnie nadaje się na prezent. Zabawka rozwija: małą motorykę i chwyt pamięć i koncentrację · kategoria: puzzle · indeks: J07096 · producent: Janod · wiek: 18-36 miesięcy · liczba elementów: 7 · materiał: drewno · design: Francja · wymiary produktu: 28 x 2,4 x 21,7 cm · waga produktu: 0,3 kg · wymiary opakowania: 28 x 2,4 x 21,7 cm · bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH
PLN 45,00
PLN 36,59
-
+
Janod - Puzzle Drewniane Wesołe Syrenki
SRP brutto

PLN 45,00
SRP netto

PLN 36,59
-
+
Drewniane puzzle Wesołe Syrenki francuskiej marki JANOD to wspaniała pierwsza układanka dla malucha. Zestaw składa się z 7 elementów: 6 drewnianych figurek – 4 uroczych syrenek, delfina i żółwia morskiego – oraz 1 drewnianej planszy w kształcie muszli z rysunkiem podwodnego świata i z wgłębieniami o kształtach wymienionych postaci. Zadaniem dziecka jest dopasowanie postaci do odpowiednich miejsc na planszy. Specjalne uchwyty przy każdym z elementów ułatwiają małym rączkom zabawę. Taka układanka to idealny wstęp do prawdziwych puzzli. Zabawka została zaprojektowana we Francji. Idealnie nadaje się na prezent. Zabawka rozwija: małą motorykę i chwyt pamięć i koncentrację Janod – JUST PLAY kategoria: puzzle · indeks: J07098 · producent: Janod · wiek: 18-36 miesięcy · liczba elementów: 7 · materiał: drewno · design: Francja · wymiary produktu: 27 x 2,4 x 22 cm · waga produktu: 0,3 kg · wymiary opakowania: 27 x 2,4 x 22 cm · bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH
PLN 45,00
PLN 36,59
-
+
Janod - Puzzle Drewniane Wesołe Wróżki
SRP brutto

PLN 45,00
SRP netto

PLN 36,59
-
+
Drewniane puzzle Wesołe Wróżki francuskiej marki JANOD to wspaniała pierwsza układanka dla malucha. Zestaw składa się z 7 elementów: 6 drewnianych figurek – 4 uroczych wróżek, jednorożca i ptaszka – oraz 1 drewnianej planszy w kształcie kwiatka z rysunkiem magicznej łąki i z wgłębieniami o kształtach wymienionych postaci. Zadaniem dziecka jest dopasowanie stworzeń do odpowiednich miejsc na planszy. Specjalne uchwyty przy każdym z elementów ułatwiają małym rączkom zabawę. Taka układanka to idealny wstęp do prawdziwych puzzli. Zabawka została zaprojektowana we Francji. Idealnie nadaje się na prezent. Zabawka rozwija: małą motorykę i chwyt pamięć i koncentrację Janod – JUST PLAY · kategoria: puzzle · indeks: J07099 · producent: Janod · wiek: 18-36 miesięcy · liczba elementów: 7 · materiał: drewno · design: Francja · wymiary produktu: 24 x 2,4 x 24 cm · waga produktu: 0,26 kg · wymiary opakowania: 24 x 2,4 x 24 cm · bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH
PLN 45,00
PLN 36,59
-
+
Janod - Puzzle Drewniane Wesoły Las
SRP brutto

PLN 45,00
SRP netto

PLN 36,59
-
+
Drewniane puzzle Wesoły Las francuskiej marki JANOD to wspaniała pierwsza układanka dla malucha. Zestaw składa się z 7 elementów: 6 drewnianych zwierzątek – sowy, niedźwiedzia, lisa, wiewiórki, jelonka i borsuka – oraz 1 drewnianej planszy w kształcie gęstego lasu (m.in. z gawrą niedźwiadka i norą borsuka) i z wgłębieniami o kształtach wymienionych zwierząt. Zadaniem dziecka jest dopasowanie stworzeń do odpowiednich miejsc na planszy. Specjalne uchwyty przy każdym z elementów ułatwiają małym rączkom zabawę. Taka układanka to idealny wstęp do prawdziwych puzzli. Zabawka została zaprojektowana we Francji. Idealnie nadaje się na prezent. Zabawka rozwija: małą motorykę i chwyt pamięć i koncentrację Janod – JUST PLAY · kategoria: puzzle · indeks: J07097 · producent: Janod · wiek: 18-36 miesięcy · liczba elementów: 7 · materiał: drewno · design: Francja · wymiary produktu: 22 x 2,4 x 28 cm · waga produktu: 0,3 kg · wymiary opakowania: 22 x 2,4 x 28 cm · bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH
PLN 69,00
PLN 56,10
-
+
Janod - Telefon drewniany z dźwiękami
SRP brutto

PLN 69,00
SRP netto

PLN 56,10
-
+
Drewniany telefon komórkowy to idealny prezent dla małego fana technologii. Został bardzo estetycznie wykonany z bukowego drewna, z dbałością o wszystkie detale. Ma silikonową obudowę z otworem na głośnik z tyłu, a z przodu okrągły przycisk główny oraz 6 kwadratowych przycisków, które imitują ikony na ekranie i których naciśnięcie wywołuje odpowiednie, typowe dla „dorosłych” komórek dźwięki: alarm budzika, wiadomość e-mail, aparat, ustawienia, dzwonek telefonu, sms oraz powrót do ekrany głównego. Zabawa nim to prawdziwa przyjemność, zwłaszcza dla dzieci, które lubią naśladować dorosłych – pomaga im to oswajać się z codziennością i przyswajać zasady zachowań społecznych. Telefon pomalowano bezpiecznymi dla dzieci farbami. W zestawie z bateriami (3 x 1,5 V). Zapakowana jest w estetyczne kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent. Cechy Produktu: · Drewniany telefon komórkowy z dźwiękami · Doskonały prezent dla małego fana technologii · Zabawka zapakowana w kartonowe pudełko, idelanie nadaje się na prezent · Oficjalna licencja producenta
PLN 69,00
PLN 56,10
-
+
Janod - Układanka drewniana Piramida Miś
SRP brutto

PLN 69,00
SRP netto

PLN 56,10
-
+
Układanka drewniana piramida Miś z serii Pure francuskiej marki JANOD to piękna i oryginalna zabawka kreatywna. Na drewnianej podstawce w kwiaty znajdują się dwa drążki – wyższy i niższy. Należy umieszczać na nich klocki (wszystkie mają otwory) w odpowiedniej kolejności, aby stworzyć na jednym 4-elementową postać misia (z jednej strony białego niedźwiadka w sweterku, z drugiej – pandy w pasiastej koszulce), a na drugim, również 4-elementowy, kwiatek z pszczółką. Płatki kwiatka oraz skrzydełka pszczoły wykonane są z filcu. Zabawka ta rozwija u dziecka wiele kluczowych umiejętności, m.in. chwyt, koncentrację i spostrzegawczość. Zaprojektowana została we Francji. Zapakowana w estetyczne, kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent. Kolekcja Pure to seria rozwojowych drewnianych zabawek dla maluszków po 1. roku życia, utrzymana w pięknej, pastelowej kolorystyce. Jej bohaterami są przyjazne leśne zwierzątka – m.in. lisek, miś, czy zajączek. Każda zabawka wspiera potrzeby poznawcze i małą motorykę dziecka.
Janod - Układanka drewniana Piramida Wanka Wstanka (Żyrafka)
SRP brutto

PLN 75,00
SRP netto

PLN 60,98
-
+
Układanka drewniana piramida Żyrafka Sophie francuskiej marki JANOD to piękna i oryginalna zabawka kreatywna. Na drewnianej podstawce znajduje się drążek, na którym należy umieszczać okrągłe klocki z otworem w odpowiedniej kolejności, aby stworzyć 6-elementową postać kultowej żyrafki – Sophie. Podstawa zabawki ma zaokrąglony spód, dzięki czemu buja się delikatnie na boki, powracając niezmiennie do pozycji pionowej. Zabawka rozwija u dziecka wiele kluczowych umiejętności, m.in. chwyt, koncentrację i spostrzegawczość. Zaprojektowana została we Francji. Jest zapakowana w estetyczne, kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent. Kolekcja Żyrafka Sophie to seria pięknych rozwojowych drewnianych zabawek dla maluszków po 1. roku życia. Zachwyca stylowym designem, klasycznymi kolorami i postacią kultowej, znanej na całym świecie Żyrafki. Każda zabawka wspiera potrzeby poznawcze i małą motorykę dziecka.
Janod - Układanka Drewniana Piramida Wańka - Wstańka Królik
SRP brutto

PLN 69,00
SRP netto

PLN 56,10
-
+
Układanka drewniana piramida oraz wańka-wstańka Królik francuskiej marki JANOD to piękna i oryginalna zabawka kreatywna. Drewniana podstawa zabawki ma zaokrąglony spód, dzięki czemu buja się delikatnie na boki, powracając niezmiennie do pozycji pionowej. Na podstawce znajduje się drążek, na którym należy umieszczać okrągłe klocki z otworem w odpowiedniej kolejności, aby stworzyć 5-elementową postać królika. Największy klocek-krążek piramidy jest równocześnie transparentną grzechotką. Długie uszy królika zostały wykonane z filcu. Zabawka rozwija u dziecka wiele kluczowych umiejętności, m.in. chwyt, koncentrację i spostrzegawczość. Zaprojektowana została we Francji. Zapakowana w estetyczne, kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent. Kolekcja Królik Janod to seria pięknych rozwojowych drewnianych zabawek dla maluszków po 1. roku życia. Zachwyca stylowym designem, żywymi, soczystymi kolorami i postacią kultowgo dla marki Janod królika. Każda zabawka wspiera potrzeby poznawcze i małą motorykę dziecka. Zabawka rozwija: • chęć odkrywania i eksperymentowania • umiejętność budowania i tworzenia kategoria: zabawki edukacyjne Seria: · Królik Janod · indeks: J08248 · producent: Janod · wiek: 12-36 miesięcy · liczba elementów: 6 · materiał: drewno, plastik, filc design: Francja · wymiary produktu: 8 x 8 x 17,3 cm · waga produktu: 0,28 kg · wymiary opakowania: 10 x 10 x 18 cm · bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH
Janod - Układanka drewniana Uczę się kształtów Zwierzątka
SRP brutto

PLN 59,00
SRP netto

PLN 47,97
-
+
Układanka drewniana Uczę się kształtów francuskiej marki JANOD to piękna i oryginalna zabawka kreatywna dla maluszków. Zestaw składa się z 7 elementów: 6 drewnianych klocków o różnych kształtach (koło, trójkąt, kwadrat, pięciokąt, sześciokąt i ośmiokąt) i w różnych kolorach oraz prostokątnej drewnianej planszy z buźkami różnych zwierząt z dżungli (kolejno: hipopotama, krokodyla, tygrysa, słonia, nosorożca i lwa) w zagłębieniach. Zadaniem dziecka jest dopasowanie geometrycznych klocków do odpowiednich miejsc na planszy. Specjalne uchwyty przy każdym z elementów ułatwiają małym rączkom zabawę. Taka układanka to przy okazji idealny wstęp do puzzli. Zabawka została zaprojektowana we Francji. Zapakowana jest w estetyczne kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.
Janod - Układanka drewniana Uczę się rozmiarów Zwierzątka
SRP brutto

PLN 49,00
SRP netto

PLN 39,84
-
+
Układanka drewniana Uczę się rozmiarów francuskiej marki JANOD to piękna i oryginalna zabawka kreatywna dla maluszków. Zestaw składa się z 5 elementów: 4 drewnianych kółek różnej wielkości i w różnych kolorach oraz 1 prostokątnej drewnianej planszy z ilustracjami domowych zwierzątek w zagłębieniach (pies, kot, królik i rybka). Zadaniem dziecka jest dopasowanie kółek do odpowiednich miejsc na planszy. Specjalne uchwyty przy każdym z elementów ułatwiają małym rączkom zabawę. Taka układanka to przy okazji idealny wstęp do puzzli. Zabawka została zaprojektowana we Francji. Zapakowana jest w estetyczne kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.
Janod - Drewniany Samochód Marchewka z Królikiem

Janod - Drewniany Samochód Marchewka z Królikiem

DZIECKO/JANOD

Janod - Klocki drewniane 6 elementów

Janod - Klocki drewniane 6 elementów

DZIECKO/JANOD

Janod - Klocki drewniane 6 elementów

Janod - Klocki drewniane 6 elementów

DZIECKO/JANOD

Janod - Klocki drewniane Puzzle 6w1 (Las)

Janod - Klocki drewniane Puzzle 6w1 (Las)

DZIECKO/JANOD

Janod - Klocki drewniane Puzzle 6w1 (Zwierzątka)

Janod - Klocki drewniane Puzzle 6w1 (Zwierzątka)

DZIECKO/JANOD

Janod - Klocki drewniane Puzzle 6w1 (Żyrafka)

Janod - Klocki drewniane Puzzle 6w1 (Żyrafka)

DZIECKO/JANOD

Janod - Magnesy drewniane 24 szt.

Janod - Magnesy drewniane 24 szt.

SRP brutto
53,00 PLN

DZIECKO/JANOD

Janod - Magnesy drewniane 24 szt.

Janod - Magnesy drewniane 24 szt.

SRP brutto
53,00 PLN

DZIECKO/JANOD

Janod - Ozdoby Świąteczne 8 Szt

Janod - Ozdoby Świąteczne 8 Szt

SRP brutto
65,00 PLN

DZIECKO/JANOD

Janod - Pętla edukacyjna Lisek

Janod - Pętla edukacyjna Lisek

SRP brutto
49,00 PLN

DZIECKO/JANOD

Janod - Puzzle Drewniane Wesoła Farma

Janod - Puzzle Drewniane Wesoła Farma

DZIECKO/JANOD

Janod - Puzzle Drewniane Wesołe Syrenki

Janod - Puzzle Drewniane Wesołe Syrenki

DZIECKO/JANOD

Janod - Puzzle Drewniane Wesołe Wróżki

Janod - Puzzle Drewniane Wesołe Wróżki

DZIECKO/JANOD

Janod - Puzzle Drewniane Wesoły Las

Janod - Puzzle Drewniane Wesoły Las

DZIECKO/JANOD

Janod - Telefon drewniany z dźwiękami

Janod - Telefon drewniany z dźwiękami

DZIECKO/JANOD

Janod - Układanka drewniana Piramida Miś

Janod - Układanka drewniana Piramida Miś

DZIECKO/JANOD

Janod - Układanka drewniana Piramida Wanka Wstanka (Żyrafka)

Janod - Układanka drewniana Piramida Wanka Wstanka (Żyrafka)

DZIECKO/JANOD

Janod - Układanka Drewniana Piramida Wańka - Wstańka Królik

Janod - Układanka Drewniana Piramida Wańka - Wstańka Królik

DZIECKO/JANOD

Janod - Układanka drewniana Uczę się kształtów Zwierzątka

Janod - Układanka drewniana Uczę się kształtów Zwierzątka

DZIECKO/JANOD

Janod - Układanka drewniana Uczę się rozmiarów Zwierzątka

Janod - Układanka drewniana Uczę się rozmiarów Zwierzątka

DZIECKO/JANOD

Janod - Drewniany Samochód Marchewka z Królikiem

[J08247]

SRP brutto
69,00 PLN

Janod - Klocki drewniane 6 elementów

[J08200]

SRP brutto
69,00 PLN

Janod - Klocki drewniane 6 elementów

[J02734]

SRP brutto
65,00 PLN

Janod - Klocki drewniane Puzzle 6w1 (Las)

[J08000]

SRP brutto
49,00 PLN

Janod - Klocki drewniane Puzzle 6w1 (Zwierzątka)

[J08001]

SRP brutto
49,00 PLN

Janod - Klocki drewniane Puzzle 6w1 (Żyrafka)

[J09500]

SRP brutto
65,00 PLN

Janod - Magnesy drewniane 24 szt.

[J08157]

SRP brutto
53,00 PLN

Janod - Magnesy drewniane 24 szt.

[J08156]

SRP brutto
53,00 PLN

Janod - Ozdoby Świąteczne 8 Szt

[J04539]

SRP brutto
65,00 PLN

Janod - Pętla edukacyjna Lisek

[J05151]

SRP brutto
49,00 PLN

Janod - Puzzle Drewniane Wesoła Farma

[J07096]

SRP brutto
45,00 PLN

Janod - Puzzle Drewniane Wesołe Syrenki

[J07098]

SRP brutto
45,00 PLN

Janod - Puzzle Drewniane Wesołe Wróżki

[J07099]

SRP brutto
45,00 PLN

Janod - Puzzle Drewniane Wesoły Las

[J07097]

SRP brutto
45,00 PLN

Janod - Telefon drewniany z dźwiękami

[J05334]

SRP brutto
69,00 PLN

Janod - Układanka drewniana Piramida Miś

[J05156]

SRP brutto
69,00 PLN

Janod - Układanka drewniana Piramida Wanka Wstanka (Żyrafka)

[J09501]

SRP brutto
75,00 PLN

Janod - Układanka Drewniana Piramida Wańka - Wstańka Królik

[J08248]

SRP brutto
69,00 PLN

Janod - Układanka drewniana Uczę się kształtów Zwierzątka

[J05329]

SRP brutto
59,00 PLN

Janod - Układanka drewniana Uczę się rozmiarów Zwierzątka

[J05328]

SRP brutto
49,00 PLN
3700217382476
[J08247]
Janod
56,10 PLN
69,00 PLN
shopping_cart
3700217382001
[J08200]
Janod
56,10 PLN
69,00 PLN
shopping_cart
3700217327347
[J02734]
Janod
52,85 PLN
65,00 PLN
shopping_cart
3700217380007
[J08000]
Janod
39,84 PLN
49,00 PLN
shopping_cart
3700217380014
[J08001]
Janod
39,84 PLN
49,00 PLN
shopping_cart
3700217395001
[J09500]
Janod
52,85 PLN
65,00 PLN
shopping_cart
3700217381578
[J08157]
Janod
43,09 PLN
53,00 PLN
shopping_cart
3700217381561
[J08156]
Janod
43,09 PLN
53,00 PLN
shopping_cart
3700217345396
[J04539]
Janod
52,85 PLN
65,00 PLN
shopping_cart
3700217351519
[J05151]
Janod
39,84 PLN
49,00 PLN
shopping_cart
3700217370961
[J07096]
Janod
36,59 PLN
45,00 PLN
shopping_cart
3700217370985
[J07098]
Janod
36,59 PLN
45,00 PLN
shopping_cart
3700217370992
[J07099]
Janod
36,59 PLN
45,00 PLN
shopping_cart
3700217370978
[J07097]
Janod
36,59 PLN
45,00 PLN
shopping_cart
3700217353346
[J05334]
Janod
56,10 PLN
69,00 PLN
shopping_cart
3700217351564
[J05156]
Janod
56,10 PLN
69,00 PLN
shopping_cart
3700217395018
[J09501]
Janod
60,98 PLN
75,00 PLN
shopping_cart
3700217382483
[J08248]
Janod
56,10 PLN
69,00 PLN
shopping_cart
3700217353292
[J05329]
Janod
47,97 PLN
59,00 PLN
shopping_cart
3700217353285
[J05328]
Janod
39,84 PLN
49,00 PLN
shopping_cart