keyboard_arrow_up

Musisz być zalogowany, aby kupić przedmiot

 
poland flag us flag
exit
person green

Logowanie

line

Rejestracjalub dowiedz się więcej


DLACZEGO WARTO BYĆ NASZYM PARTNEREM
Ceny hurtowe

Załóż bezpłatne konto

Otrzymasz m.in.
attach_money
Dostęp do cen hurtowych
desktop_mac
Wygodny panel klienta
send
Szybka realizacja zamówień
Zmień widok
Rozwiń wszystkie
Zwiń wszystkie
PLN 39,99
PLN 32,51
-
+
LEGO 10714 - Classic Niebieska Płytka Konstrukcyjna
SRP brutto

PLN 39,99
SRP netto

PLN 32,51
-
+
Stwórz swój własny świat na Niebieskiej płytce konstrukcyjnej LEGO! Zbuduj urokliwe nadmorskie miasteczko, słoneczny basen, statek na morzu lub cokolwiek chcesz na płytce konstrukcyjnej w pięknym, niebieskim kolorze. To idealna podstawa dla Twoich modeli LEGO!
PLN 44,99
PLN 36,58
-
+
LEGO 10766 - Toy Story Chudy i Pan Sterowany
SRP brutto

PLN 44,99
SRP netto

PLN 36,58
-
+
Wprowadź swojego malucha w świat budowania z klocków LEGO z zestawem 10766 Chudy i Pan Sterowany z zabawnego filmu "Toy Story 4" wytwórni Disney•Pixar. Ten prosty zestaw konstrukcyjny LEGO 4+ został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach i małych dzieciach. Łatwy do złożenia samochodzik - Pan Sterowany z filmu "Toy Story" - zbudowany jest na specjalnym podwoziu startowym, które pozwala nawet zupełnym nowicjuszom poczuć dumę z samodzielnego złożenia pojazdu i innych części zestawu. Zestaw zawiera proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym fanom wyścigów samochodowych wyjaśnią cel poszczególnych etapów budowania. Dzięki temu dzieci rozwijają wyobraźnię i pewność siebie, poznając świat budowania z klocków LEGO w znajomej scenerii filmów Disney•Pixar. W komplecie minifigurka Chudego ułatwiająca zabawę w odgrywanie ról.
PLN 169,99
PLN 138,20
-
+
LEGO 10769 - Toy Story 4 Wakacje w Kamperze
SRP brutto

PLN 169,99
SRP netto

PLN 138,20
-
+
Przeżyj ze swoim maluchem przygody z zabawnego filmu „Toy Story 4” wytwórni Disney Pixar w zestawie LEGO® 4+ 10769 Toy Story 4 — wakacje w kamperze! Ten beztroski zestaw został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach i małych dzieciach. Zawiera ścianę budynku ze specjalną podstawką startową, drzewo, stół piknikowy, grilla oraz pojazd rekreacyjny na specjalnym podwozu startowym ze zdejmowanym dachem oraz łóżkiem, toaletą i zlewem w środku. Elementy startowe pozwalają nawet zupełnym nowicjuszom poczuć dumę z samodzielnego złożenia pojazdów, budynków i nie tylko. W tym łatwym do zbudowania zestawie LEGO znajdziesz też szyld kempingu z drzewem i podnoszonym szlabanem. Zestaw zawiera proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym biwakowiczom wyjaśnią cel poszczególnych kroków budowania. Dzięki temu dzieci rozwijają wyobraźnię i pewność siebie, poznając świat budowania z klocków LEGO w emocjonującej scenerii znanej z nowego filmu „Toy Story 4”. W komplecie minifigurki Jessie i kosmity oraz figurki LEGO Rexa i Widelczyka. Zestawy LEGO® 4+ są zaprojektowane z myślą o przedszkolakach i małych dzieciach. Budowanie tych ciekawych modeli jest bardzo łatwe, co pomaga początkującym konstruktorom LEGO rozwijać pewność siebie. Zestaw konstrukcyjny z filmu „Toy Story 4” to doskonały prezent dla przedszkolaków i małych dzieci. Samochód ma ok. 10 cm wysokości, 14 cm długości i 7 cm szerokości. Ściana budynku ma ok. 7 cm wysokości, 16 cm szerokości i 9 cm głębokości. Szyld kempingu ma ok. 13 cm wysokości, 13 cm szerokości i 3 cm głębokości.
PLN 109,90
PLN 89,35
-
+
LEGO 41165 - Spływ Kajakowy Anny
SRP brutto

PLN 109,90
SRP netto

PLN 89,35
-
+
Zestaw konstrukcyjny LEGO 4+ z kajakiem został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach i małych dzieciach. Figurka zwierzątka LEGO zachęca do odgrywania ról, a specjalna podstawka startowa pozwala nawet zupełnym nowicjuszom poczuć dumę z samodzielnego złożenia budynków, pojazdów i nie tylko. Zestaw zawiera proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym fanom filmu Disneya "Kraina lodu" wyjaśnią cel poszczególnych etapów budowania. Dzięki temu dzieci rozwijają wyobraźnię i pewność siebie, poznając świat budowania z klocków LEGO w znajomej scenerii opowieści Disneya. Do tego w aplikacji LEGO Life na smartfonach i tabletach znajdziesz ekstra instrukcje. Dla każdego budowniczego LEGO są one gwarancją świetnej zabawy podczas budowania. Łatwe w użyciu i intuicyjne instrukcje można powiększać i obracać, a specjalny tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model. Ekstra instrukcje pomogą zwłaszcza młodym konstruktorom, zapewniając im poczucie samodzielności i satysfakcję z ukończonego dzieła. Ten zestaw konstrukcyjny z filmu Disneya "Kraina lodu 2" dla chłopców i dziewczynek zawiera dwie postacie Disneya i figurkę LEGO króliczka.
PLN 64,99
PLN 52,84
-
+
LEGO 41169 - Olaf
SRP brutto

PLN 64,99
SRP netto

PLN 52,84
-
+
Złożona z klocków figurka LEGO Olafa to świetna zabawa i frajda z budowania. Ramiona i szyja figurki są przegubowe, dzięki czemu można je ustawiać w dowolnych pozach. Dołączone do zestawu akcesoria z filmu "Kraina lodu" urozmaicają zabawę. Miłośnicy filmu Disneya "Kraina lodu 2" mogą założyć niebieską muchę temu sympatycznemu, tryskającemu radością bałwankowi lub włożyć mu w rękę ołówek, by mógł zapisywać w swoim notesie przemyślenia o różnych cudach życia, które wciąż odkrywa. Ustawiona w domu lub pracy figurka Olafa ociepli nawet najmroźniejszy dzień i jest doskonałym pomysłem na prezent dla miłośników filmu Disneya "Kraina lodu".
PLN 79,99
PLN 65,03
-
+
LEGO City 60150 - Foodtruck Z Pizzą
SRP brutto

PLN 79,99
SRP netto

PLN 65,03
-
+
Do LEGO City właśnie przyjechał foodtruck z pizzą. Przygotuj w profesjonalnej kuchni najlepszy włoski placek i poczęstuj pierwszych klientów. Możesz też wskoczyć na skuter i rozwozić pizzę po całym mieście Zawiera dwie minifigurki: kucharza z furgonetki i klienta. W zestawie furgonetka z pizzą, skuter oraz stolik z parasolem do zbudowania. Furgonetka z pizzą ma otwierane boki i kuchnię, w której szef może serwować pizzę. Skuter ma bagażnik na pudełko z pizzą. Zbuduj i ustaw stolik z parasolem. Furgonetka z pizzą ma otwierane boki — jeden ruch i można obsługiwać klientów! Głodnemu klientowi możesz podać kawałek pizzy, całą pizzę lub frytki. Wśród akcesoriów znajdziesz pudełko pizzy, całą pizzę, porcję pizzy i frytki. Wymiary furgonetki z pizzą: ok. 8 cm wysokości, 14 cm długości i 5 cm szerokości. Wymiary skutera: ok. 3 cm wysokości, 5 cm długości i 2 cm szerokości. Wymiary stolika z parasolem: ok. 6 cm wysokości, 4 cm szerokości i 4 cm głębokości..
PLN 129,99
PLN 105,68
-
+
LEGO City 60214 - Na Ratunek W Płonącym Barze
SRP brutto

PLN 129,99
SRP netto

PLN 105,68
-
+
Biegnij szybko na ratunek w płonącym barze z burgerami z zestawu LEGO City 60214. Wskakuj w wóz straży pożarnej z obrotowym tyłem i pompą kierunkową z funkcją armatki wodnej (nowość na styczeń 2019 r.) i ugaś szyld z płomieniami. W komplecie jest także motocykl z miejscem na gaśnicę, toporek strażacki (nowość na styczeń 2019 r.) oraz trzy minifigurki. W zestawie trzy minifigurki LEGO City: dwoje strażaków i kucharz. Wóz strażacki wyposażony jest w kabinę z miejscem dla minifigurki, obrotowy tył, pompę kierunkową z funkcją armatki wodnej (nowość na styczeń 2019 r.) i dwa schowki. W komplecie jest też motocykl. Bar z burgerami ma szyld w kształcie burgera, otwierane okno do obsługi klientów i kosz na śmieci. Akcesoria: toporek strażacki (nowość na styczeń 2019 r.), dwa hełmy z podnoszonymi wizjerami, zbiornik tlenu, kosz na śmieci, kask motocyklowy, mała gaśnica i pięć płomieni do zbudowania. Wybierz, ile płomieni chcesz ustawić na szyldzie i na koszu na śmieci. Czy wolisz zmierzyć się z małym płomyczkiem, czy z szalejącym żywiołem? Obróć tylną część wozu strażackiego i naciśnij miech pompy wodnej, by wystrzelić z niej klocki przedstawiające wodę i ugasić pożar. Bar z burgerami (razem z szyldem) ma ok. 17 cm wysokości, 12 cm szerokości i 6 cm głębokości. Wóz strażacki ze złożoną pompą ma ok. 8 cm wysokości, 15 cm długości i 6 cm szerokości.
PLN 42,99
PLN 34,95
-
+
LEGO City 60218 - Pustynna Wyścigówka
SRP brutto

PLN 42,99
SRP netto

PLN 34,95
-
+
Tylko z zestawem LEGO City zbudujesz prawdziwą pustynną wyścigówkę i weźmiesz udział w emocjonującym wyścigu. Ten wytrzymały samochód posiada otwierany dach oraz ruchomy spojler z tyłu. Gdy zatrzymasz się na chwilę uważaj na groźnego skorpiona. W zestawie minifigurka kierowcy wyścigowego LEGO City oraz figurka skorpiona. Wytrzymały samochód wyścigowy z otwieranym dachem, dużym wlotem powietrza z przodu i ruchomym spojlerem z tyłu. Zmień położenie spojlera, a dzięki dodatkowemu dociskowi pojedziesz jeszcze szybciej! Pustynna wyścigówka ma ok. 6 cm wysokości, 12 cm długości i 6 cm szerokości.
PLN 42,99
PLN 34,95
-
+
LEGO City 60219 - Koparka
SRP brutto

PLN 42,99
SRP netto

PLN 34,95
-
+
Pomóż naprawić ulice miasta LEGO City wytrzymałą maszyną z zestawu 60219 Koparka. Ta popularna zabawka to koparka z podnoszonym ramieniem z przodu, przechylaną łyżką i klatką bezpieczeństwa. Dodatkowo w zestawie jest też małe ogrodzenie, młot pneumatyczny, sterta gruzu do zbudowania i minifigurka. W zestawie minifigurka robotnika drogowego LEGO City. Koparka ma podnoszone ramię z przodu, przechylaną łyżkę i klatkę bezpieczeństwa. Akcesoria: młot pneumatyczny i mały fragment ogrodzenia ze stertą gruzu. Rozkrusz beton młotem pneumatycznym, a potem podnieś ogrodzenie za pomocą przedniego ramienia maszyny. Przechyl łyżkę i zgarnij nią gruz, by posprzątać ulicę. Po skończonej pracy podnieś klatkę bezpieczeństwa i wyjdź z kabiny. Koparka ma ok. 7 cm wysokości, 12 cm długości i 5 cm szerokości. Ogrodzenie i sterta gruzu mają ok. 4 cm szerokości.
PLN 79,99
PLN 65,03
-
+
LEGO City 60221 - Jacht
SRP brutto

PLN 79,99
SRP netto

PLN 65,03
-
+
Zwiedź podwodny świat w zestawie LEGO City 60221 Jacht! Ten luksusowy jacht do nurkowania ma zdejmowany dach, pokład do opalania, ruchomy reflektor i miejsce do spania lub przechowywania sprzętu w środku. Model uzupełnia fragment dna morskiego z wodorostami i otwieraną skrzynią skarbów, w której jest klejnot. W zestawie znajdziesz też boję, dwie minifigurki nurków LEGO oraz figurki miecznika i kraba. W zestawie dwie minifigurki nurków LEGO City oraz figurki miecznika i kraba. Duży jacht wypoczynkowy z pokładem do opalania, zdejmowanym dachem, ruchomym reflektorem i miejscem do spania lub przechowywania sprzętu w środku. W komplecie jest też fragment dna morskiego z otwieraną skrzynią skarbów. Akcesoria: sprzęt do nurkowania, aparat fotograficzny, klejnot, kamera, maska tlenowa, figurka ryby i boja do zbudowania. Zdejmij dach jachtu, by uciąć sobie drzemkę na dolnym pokładzie. Otwórz skrzynię skarbów - kryje się w niej klejnot… i krab! Wypłyń z powrotem na powierzchnię i schowaj swój skarb na jachcie. Jacht ma ok. 8 cm wysokości, 23 cm długości i 6 cm szerokości. Fragment dna morskiego ma ok. 5 cm wysokości, 4 cm szerokości i 4 cm głębokości.
PLN 42,99
PLN 34,95
-
+
LEGO City 60239 - Samochód Policyjny
SRP brutto

PLN 42,99
SRP netto

PLN 34,95
-
+
Wskocz w niezwykły samochód policyjny i patroluj LEGO City. Rozstaw pachołki w miejscu wypadku i kieruj ruchem drogowym razem z figurką policjanta. Dzięki temu w mieście będzie bezpiecznie. W zestawie minifigurka policjanta LEGO. Samochód policyjny LEGO ma zdejmowany dach, kabinę z miejscem dla minifigurki i kultowe dekoracje. W komplecie są także dwa pachołki drogowe. Samochód policyjny ma ok. 4 cm wysokości, 12 cm długości i 5 cm szerokości.
PLN 69,99
PLN 56,90
-
+
LEGO Creator 31058 - Potężne Dinozaury
SRP brutto

PLN 69,99
SRP netto

PLN 56,90
-
+
Zbudujesz nie tylko groźnego T-Rexa, ale także mocarnego triceratopsa lub przerażającego pterodaktyla. W zestawie model T-Rexa typu „3 w 1” pomarańczowych oczach, ruchomych łapach i głowie, wielkich szponach i otwieranej paszczy ze spiczastymi zębami. W zestawie znajdziesz też resztki ofiary dinozaura w postaci klatki piersiowej do złożenia. Dinozaur jest utrzymany w realistycznej, ciemnozielonej i beżowej kolorystyce Niech ulice zadudnią pod łapami strasznego T-Rexa! Łapy, głowa i ogon T-Rexa są ruchome, a po otwarciu paszczy ukazują się straszliwe zębiska. Model można przebudować na innego z Potężnych dinozaurów. Model typu „3 w 1”: można go przerobić na triceratopsa lub pterodaktyla. T-Rex ma ok. 11 cm wysokości. Triceratops ma ok. 9 cm wysokości. Pterodaktyl ma ok. 4 cm wysokości, 7 cm długości i 25 cm rozpiętości skrzydeł.
PLN 69,99
PLN 56,90
-
+
LEGO Creator 31073 - Mityczne Stowrzenia
SRP brutto

PLN 69,99
SRP netto

PLN 56,90
-
+
Wyrusz na mityczne przygody z tym fantastycznym zestawem LEGO Creator 3 w 1. Zbuduj ryczącego, ziejącego ogniem smoka z ciemnoczerwonych i żółtych klocków ze złowrogimi, zielonymi oczami i ogromnymi, ostrymi pazurami. Machnij jego silnym ogonem, rozłóż skrzydła i wzbij się w przestworza! Potem przebuduj go i przeżyj kolejne przygody z ogromnym pająkiem z wielkimi szczękami i ohydnymi nogami albo na złośliwego trolla z toporem, który jest równocześnie heavymetalową gitarą. Zestaw 3 w 1 Mityczne stworzenia zawiera ziejącego ogniem smoka z kłami, zielonymi oczami i ostrymi pazurami oraz ruchomymi szczękami, głową, ogonem i skrzydłami. Model zbudowany jest z ognistych ciemnoczerwonych i żółtych klocków. Otwórz ogniste szczęki smoka, by zobaczyć jego ostre kły, a potem machnij jego ogonem, rozłóż skrzydła i wzbij się w przestworza. Poruszaj głową, nogami, ogonem i skrzydłami smoka i ustaw go w imponujące pozy. Przeżywaj kolejne przygody z tym modelem 3 w 1. Przebuduj smoka na przerażającego pająka z dużymi szczękami i ohydnymi nogami lub złowrogiego trolla z toporem, który jest równocześnie heavymetalową gitarą. Zestaw jest odpowiedni dla dzieci w wieku 7–12 lat. Smok ma ok. 8 cm wysokości, 27 cm długości i 17 cm szerokości. Ogromny pająk ma ok. 4 cm wysokości, 18 cm długości i 17 cm szerokości. Troll ma ok. 13 cm wysokości.
PLN 89,99
PLN 73,16
-
+
LEGO Creator 31074 - Wyścigówka
SRP brutto

PLN 89,99
SRP netto

PLN 73,16
-
+
Przemknij przez linię mety w Wyścigówce 3 w 1!Mknij przez pola i lasy w rewelacyjnej Wyścigówce z jasnozielonych, czarnych i niebieskich klocków z dużą, kolorową przednią szybą, szczegółową kabiną z otwieranymi drzwiami i oponami niskoprofilowymi na wspaniałych felgach z niebieskiego aluminium. Naciśnij przycisk, by podnieść wlot powietrza na masce, a potem otwórz bagażnik z tyłu, ustaw mocny silnik rakietowy na dachu i wyrusz przed siebie z ogromną prędkością! Gdy skończysz, przebuduj model na mocną ciężarówkę odrzutową lub wyrusz w teren na wytrzymałym i niewielkim quadzie. Niezwykle stylowy samochód wyścigowy ma wiele autentycznych detali, takich jak duża, kolorowa przednia szyba, szczegółowa kabina z otwieranymi drzwiami, otwierany tylny bagażnik, spojler, opony niskoprofilowe na felgach z niebieskiego aluminium oraz silnik rakietowy do zamontowania na dachu. Samochód zbudowany jest z zielonych, czarnych i niebieskich klocków. Otwórz tylny bagażnik, wyjmij potężny silnik rakietowy i ustaw go na dachu, a potem naciśnij przycisk, by podnieść wlot powietrza na masce, i ruszaj przed siebie z ogromną prędkością! Mknij przez pola i lasy z rakietową prędkością i wygraj wyścig! Przeżywaj kolejne przygody z tym modelem 3 w 1. Przebuduj Wyścigówkę na szybką i mocną ciężarówkę odrzutową lub wyrusz w trudny teren na wytrzymałym i niewielkim quadzie. Ten popularny zestaw jest odpowiedni dla dzieci w wieku 7–12 lat. Wyścigówka ma ok. 6 cm wysokości, 16 cm długości i 8 cm szerokości. Ciężarówka odrzutowa ma ok. 8 cm wysokości, 16 cm długości i 8 cm szerokości. Quad ma ok. 6 cm wysokości, 9 cm długości i 4 cm szerokości.
PLN 129,99
PLN 105,68
-
+
LEGO Creator 31079 - Van Surferów
SRP brutto

PLN 129,99
SRP netto

PLN 105,68
-
+
Ruszaj na wakacyjne przygody w zestawie Van surferów z samochodem kempingowym z jasnożółtych, białych i niebieskich klocków. Pojazd ma mnóstwo realistycznych detali, takich jak bagażnik na dachu na dołączoną deskę surfingową, składany leżak i krzesło, parasol, stolik i grilla. Zdejmij dach i bok vana, by zajrzeć do szczegółowego wnętrza ze składanym łóżkiem, telewizorem i aneksem kuchennym. Ten model konstrukcyjny LEGO® Creator 3 w 1 można przebudować na wieżę ratowniczą lub łazik plażowy, by przeżyć jeszcze więcej przygód nad morzem. Zestaw zawiera też dwie minifigurki gotowe na wakacyjne atrakcje.
PLN 69,99
PLN 56,90
-
+
LEGO Creator 31086 - Futurystyczny Samolot
SRP brutto

PLN 69,99
SRP netto

PLN 56,90
-
+
LEGO Creator, Futurystyczny samolot, 31086 Przeżyj naddźwiękowe przygody w zestawie LEGO Creator 3 w 1 31086 Futurystyczny samolot. Model zbudowany jest z białych i ciemnoczerwonych klocków, wyposażony w skrzydła skierowane do przodu, kokpit z przyciemnianą szybą, nieruchome podwozie oraz silnik odrzutowy z płomieniem. Zestaw LEGO Creator 3 w 1 umożliwia zbudowanie trzech różnych modeli do zabawy. Futurystyczny samolot można przebudować na futurystyczny statek kosmiczny lub futurystycznego robota LEGO rodem z filmu sci-fi. Zestaw LEGO Creator 3 w 1 umożliwia zbudowanie trzech różnych modeli. Zbuduj futurystyczny samolot, a potem przebuduj go na futurystyczny statek kosmiczny i wyrusz na orbitę lub weź udział w przygodach rodem z filmu sci-fi z futurystycznym robotem. Futurystyczny samolot ma skrzydła skierowane do przodu, kokpit z przyciemnianą szybą, nieruchome podwozie oraz silnik odrzutowy z płomieniem. Model zbudowany jest z ciemnoczerwonych i białych klocków. Siądź za sterami tego fantastycznego samolotu, by przeżywać podniebne przygody z naddźwiękową prędkością. Futurystyczny samolot ma ok. 7 cm wysokości, 20 cm długości i 22 cm szerokości. Futurystyczny statek kosmiczny ma ok. 4 cm wysokości, 17 cm długości i 14 cm szerokości. Futurystyczny robot ma ok. 10 cm wysokości.
PLN 69,99
PLN 56,90
-
+
LEGO Creator 31088 - Morskie Stworzenia
SRP brutto

PLN 69,99
SRP netto

PLN 56,90
-
+
Z tym zestawem LEGO Creator możesz zbudować aż 3 morskie stworzenia. Rekin, kałamarnica czy może krab? Które morskie zwierzę dziś wybierzesz? Odkrywaj ciekawe tajemnice morskich głębin. Zestaw LEGO Creator 3 w 1 umożliwia zbudowanie trzech różnych modeli. Zbuduj rekina i kraba ze skarbem, a potem przebuduj na ruchomą kałamarnicę lub żabnicę z ogromną szczęką. Zestaw morskie stworzenia składa się z przerażającego rekina z otwieraną paszczą, ostrymi zębami, ruszającymi się płetwami, ruchomymi stawami i odblaskowymi oczami oraz ruchomego kraba pilnującego skrzyni ze skarbem. Rekin zbudowany jest z granatowych i białych klocków, dzięki czemu wygląda fantastycznie. Otwórz szczękę rekina i zobacz, jakie ma ostre zęby. Obroń przed drapieżnikiem uroczego kraba i jego skarb. Z zestawu można zbudować dodatkowy model - wieloryba. Instrukcje budowania znajdziesz na stronie LEGO.pl. Rekin ma ok. 8 cm wysokości, 21 cm długości i 9 cm szerokości. Krab ma ok. 3 cm długości i 11 cm szerokości. Kałamarnica ma ok. 4 cm wysokości, 18 cm długości i 22 cm szerokości. Żabnica ma ok. 5 cm wysokości, 14 cm długości i 8 cm szerokości.
PLN 89,99
PLN 73,16
-
+
LEGO Creator 31090 - Podwodny Świat
SRP brutto

PLN 89,99
SRP netto

PLN 73,16
-
+
Przeczesuj głębiny oceanów w poszukiwaniu skarbów w zestawie LEGO Creator 3 w 1 31090 Podwodny robot. Model ma ruchome kończyny, dużą kopułę obserwacyjną na głowie, czerwone oko, zbiorniki z balastem i duże stopy do chodzenia po dnie morza. Oko robota można zdjąć, by zamienić kopułę w kokpit z panelem sterowania. Podwodny robot ma również pazury i wiertło na lewej ręce oraz chwytak na prawej. W zestawie znajdziesz płaszczkę do zbudowania i niewielki fragment dna morza z rośliną i bryłką złota. Zestaw LEGO Creator 3 w 1 umożliwia zbudowanie trzech różnych modeli do zabawy. Zbuduj podwodnego robota, a potem przebuduj go na zabawkową łódź podwodną lub podwodny dźwig do szukania skarbów pod powierzchnią wody.
PLN 139,99
PLN 113,81
-
+
LEGO Creator 31094 - Samolot Wyścigowy
SRP brutto

PLN 139,99
SRP netto

PLN 113,81
-
+
Stań do wyścigu w stylu retro w klasycznie wyglądającym zestawie LEGO Creator 3 w 1 31094 Samolot wyścigowy. Model zbudowany jest z niebieskich, białych, żółtych oraz czerwonych klocków i ozdobiony wyścigowymi naklejkami. Ma wiele ciekawych detali, takich jak widoczny silnik z rurami i cylindrami, nieruchome podwozie, duże śmigło, sportowe skrzydła z zawiasami oraz ruchome lotki na ogonie. Ten imponujący samolot ma również otwierany kokpit, do którego zmieści się dołączona minifigurka pilota w kasku i kombinezonie z nadrukiem. Zestaw LEGO Creator 3 w 1 umożliwia zbudowanie trzech różnych modeli do zabawy. Zbuduj samolot śmigłowy i przebuduj go na zabawkowy helikopter lub odrzutowiec, by przeżyć jeszcze więcej przygód pod chmurami.
PLN 169,00
PLN 137,40
-
+
LEGO Disney 41157 - Karawana Podróżna Roszpunki
SRP brutto

PLN 169,00
SRP netto

PLN 137,40
-
+
Zestaw LEGO l Disney 41157 Karawana podróżna Roszpunki to doskonały zestaw do odgrywania przygód, jakie przeżywały Roszpunka i Kasandra w królestwie Corony w serialu Disneya "Zaplątani". Zestaw obejmuje wysuwane łóżko, kuchenkę, skrzynię ze skarbami, tarczę strzelniczą i mnóstwo zapasów na całą podróż. Aby uzyskać łatwy dostęp do wnętrza karawany, można podnieść jej dach lub otworzyć boczną ścianę. Modułowe sekcje karawany można też przesuwać i zamieniać miejscami w dowolny sposób. W zestawie dwie minilaleczki oraz figurka konia.
LEGO 10714 - Classic Niebieska Płytka Konstrukcyjna

LEGO 10714 - Classic Niebieska Płytka Konstrukcyjna

DZIECKO/LEGO

LEGO 10766 - Toy Story Chudy i Pan Sterowany

LEGO 10766 - Toy Story Chudy i Pan Sterowany

DZIECKO/LEGO

LEGO 10769 - Toy Story 4 Wakacje w Kamperze

LEGO 10769 - Toy Story 4 Wakacje w Kamperze

DZIECKO/LEGO

LEGO 41165 - Spływ Kajakowy Anny

LEGO 41165 - Spływ Kajakowy Anny

SRP brutto
109,90 PLN

DZIECKO/LEGO

LEGO 41169 - Olaf

LEGO 41169 - Olaf

SRP brutto
64,99 PLN

DZIECKO/LEGO

LEGO City 60150 - Foodtruck Z Pizzą

LEGO City 60150 - Foodtruck Z Pizzą

DZIECKO/LEGO

LEGO City 60214 - Na Ratunek W Płonącym Barze

LEGO City 60214 - Na Ratunek W Płonącym Barze

DZIECKO/LEGO

LEGO City 60218 - Pustynna Wyścigówka

LEGO City 60218 - Pustynna Wyścigówka

DZIECKO/LEGO

LEGO City 60219 - Koparka

LEGO City 60219 - Koparka

SRP brutto
42,99 PLN

DZIECKO/LEGO

LEGO City 60221 - Jacht

LEGO City 60221 - Jacht

SRP brutto
79,99 PLN

DZIECKO/LEGO

LEGO City 60239 - Samochód Policyjny

LEGO City 60239 - Samochód Policyjny

DZIECKO/LEGO

LEGO Creator 31058 - Potężne Dinozaury

LEGO Creator 31058 - Potężne Dinozaury

DZIECKO/LEGO

LEGO Creator 31073 - Mityczne Stowrzenia

LEGO Creator 31073 - Mityczne Stowrzenia

DZIECKO/LEGO

LEGO Creator 31074 - Wyścigówka

LEGO Creator 31074 - Wyścigówka

SRP brutto
89,99 PLN

DZIECKO/LEGO

LEGO Creator 31079 - Van Surferów

LEGO Creator 31079 - Van Surferów

SRP brutto
129,99 PLN

DZIECKO/LEGO

LEGO Creator 31086 - Futurystyczny Samolot

LEGO Creator 31086 - Futurystyczny Samolot

DZIECKO/LEGO

LEGO Creator 31088 - Morskie Stworzenia

LEGO Creator 31088 - Morskie Stworzenia

DZIECKO/LEGO

LEGO Creator 31090 - Podwodny Świat

LEGO Creator 31090 - Podwodny Świat

DZIECKO/LEGO

LEGO Creator 31094 - Samolot Wyścigowy

LEGO Creator 31094 - Samolot Wyścigowy

DZIECKO/LEGO

LEGO Disney 41157 - Karawana Podróżna Roszpunki

LEGO Disney 41157 - Karawana Podróżna Roszpunki

DZIECKO/LEGO

LEGO 10714 - Classic Niebieska Płytka Konstrukcyjna

[10714]

SRP brutto
39,99 PLN

LEGO 10766 - Toy Story Chudy i Pan Sterowany

[10766]

SRP brutto
44,99 PLN

LEGO 10769 - Toy Story 4 Wakacje w Kamperze

[10769]

SRP brutto
169,99 PLN

LEGO 41165 - Spływ Kajakowy Anny

[41165]

SRP brutto
109,90 PLN

LEGO 41169 - Olaf

[41169]

SRP brutto
64,99 PLN

LEGO City 60150 - Foodtruck Z Pizzą

[60150]

SRP brutto
79,99 PLN

LEGO City 60214 - Na Ratunek W Płonącym Barze

[60214]

SRP brutto
129,99 PLN

LEGO City 60218 - Pustynna Wyścigówka

[60218]

SRP brutto
42,99 PLN

LEGO City 60219 - Koparka

[60219]

SRP brutto
42,99 PLN

LEGO City 60221 - Jacht

[60221]

SRP brutto
79,99 PLN

LEGO City 60239 - Samochód Policyjny

[60239]

SRP brutto
42,99 PLN

LEGO Creator 31058 - Potężne Dinozaury

[31058]

SRP brutto
69,99 PLN

LEGO Creator 31073 - Mityczne Stowrzenia

[31073]

SRP brutto
69,99 PLN

LEGO Creator 31074 - Wyścigówka

[31074]

SRP brutto
89,99 PLN

LEGO Creator 31079 - Van Surferów

[31079]

SRP brutto
129,99 PLN

LEGO Creator 31086 - Futurystyczny Samolot

[31086]

SRP brutto
69,99 PLN

LEGO Creator 31088 - Morskie Stworzenia

[31088]

SRP brutto
69,99 PLN

LEGO Creator 31090 - Podwodny Świat

[31090]

SRP brutto
89,99 PLN

LEGO Creator 31094 - Samolot Wyścigowy

[31094]

SRP brutto
139,99 PLN

LEGO Disney 41157 - Karawana Podróżna Roszpunki

[41157]

SRP brutto
169,00 PLN
5702016111927
[10714]
Lego
32,51 PLN
39,99 PLN
shopping_cart
5702016367713
[10766]
Lego
36,58 PLN
44,99 PLN
shopping_cart
5702016367744
[10769]
Lego
138,20 PLN
169,99 PLN
shopping_cart
5702016368628
[41165]
Lego
89,35 PLN
109,90 PLN
shopping_cart
5702016604092
[41169]
Lego
52,84 PLN
64,99 PLN
shopping_cart
5702015865784
[60150]
Lego
65,03 PLN
79,99 PLN
shopping_cart
5702016369267
[60214]
Lego
105,68 PLN
129,99 PLN
shopping_cart
5702016369502
[60218]
Lego
34,95 PLN
42,99 PLN
shopping_cart
5702016369519
[60219]
Lego
34,95 PLN
42,99 PLN
shopping_cart
5702016369533
[60221]
Lego
65,03 PLN
79,99 PLN
shopping_cart
5702016396201
[60239]
Lego
34,95 PLN
42,99 PLN
shopping_cart
5702015867535
[31058]
Lego
56,90 PLN
69,99 PLN
shopping_cart
5702016111804
[31073]
Lego
56,90 PLN
69,99 PLN
shopping_cart
5702016111798
[31074]
Lego
73,16 PLN
89,99 PLN
shopping_cart
5702016111262
[31079]
Lego
105,68 PLN
129,99 PLN
shopping_cart
5702016367812
[31086]
Lego
56,90 PLN
69,99 PLN
shopping_cart
5702016367836
[31088]
Lego
56,90 PLN
69,99 PLN
shopping_cart
5702016367850
[31090]
Lego
73,16 PLN
89,99 PLN
shopping_cart
5702016367881
[31094]
Lego
113,81 PLN
139,99 PLN
shopping_cart
5702016111712
[41157]
Lego
137,40 PLN
169,00 PLN
shopping_cart